חדש על המדף – פתיחה 30/1/2024

קורס מאסטר להקמה וניהול יקב בוטיק מחוז מרכז (מחזור 11)

קורס יחיד מסוגו שפותח במיוחד עבור העוסקים בענף היין ומועבר כבר שבע שנים. מדובר בקורס פרקטי שיקנה לך הבנה כיצד להתמודד עם הליכי ההסדרה והרגולציה, ילמד אותך כיצד להגדיל רווחים באמצעות ניהול נכון וכיצד ליצור ולמכור מותג חזק ולהתנהל כפי שנדרש מעסק כלכלי.

משתתפי הקורס ילמדו מניסיונם של מובילים בענף ובסיומו יהיו לכל משתתף כלים ומסגרת עבודה עימם יוכלו להעריך את יכולותיהם ולקבל החלטות נכונות בנוגע ליקב.

לאור הצלחת הקורסים הקודמים החלטנו לפתוח קורס נוסף במרכז הארץ. הקורס יפתח בפקולטה לחקלאות ברחובות ב-30/1/24 ויכלול 7 מפגשים, כולל סיור מקצועי ביקבים.

למי מיועד הקורס?

– בעלי ומנהלי יקבים במרחב הכפרי המעוניינים להעמיק את הידע שלהם באספקטים השונים של העסק.

– יזמים ומשקיעים המעוניינים להקים יקב חדש.  

בין אם אתה בעל יקב או פעיל בענף, יינן או אגרונום, יזם המעוניין להיכנס לעולם היין, הקורס הזה יתרום להבנה ולהצלחה שלך בענף. 

המלצות

בוגר קורס מחוז צפון, 15/01/22

כל כך הרבה מרכיבים ותחומי מומחיות נדרשים כדי לבנות יקב בוטיק מצליח – עסק מצליח! המציאות בעולם המורכב, דורשת הבנה רב תחומית כדי לייצר הצלחה. לא רק יצירת יין טוב, אלא גם: הבנה בשיווק, במיתוג, ברגולציה, בתהליכים ארגוניים, בבניית תכנית עסקית, בתמחור יין, ביצירת שיתופי פעולה, בהכרות עם המגמות החדשות בעולם היין בישראל ובעולם. הקורס המופלא של אילנית צמח, בונה תשתית ידע, חוויה, הרחבת עולם הידע הנדרש והמיומנויות הנדרשות להצלחה בהקמה ופיתוח יקב בוטיק. מנעד הידע, המפגש עם המומחים הגדולים בישראל, אפשרה לי להבין טוב ועמוק יותר כיצד לבנות את היקב המצליח עליו אני חולם. 

נקודה משמעותית ביותר בקורס, היא המרחב שאילנית יוצרת ההופכת את הפרטים המגיעים/מגיעות לקורס לקבוצה-קהילה. נוצר שיח של שיתופי פעולה, יעוץ, הפרייה הדדית ואפילו יצירה משותפת של יין (שייצא בבציר 2022) מהכרם ועד לעיצוב התווית – הכל מתוך כוחות פנימיים בקבוצה. 

כשתסיימו את הקורס, לא תאמינו עד כמה ניתן לעבור ולהתפתח בכל כך מעט זמן. אין עוד קורס כזה בישראל.

מה לומדים בקורס?

0
מפגשים
0
שעות למפגש

 

 

אודות הקורס 

הקורס נוצר ע"י מקצוענים עבור מקצוענים.
הקורס יועבר ע"י מומחים בענף היין, בכירים ממשרדי הממשלה, ומקצוענים שחיים את התחום והתמודדו עם הנושאים שילמדו. כל נושא נתפר כדי שתוכל להבין ולדעת כיצד להתמודד בעולם משתנה תוך התייחסות לפרספקטיבות שונות. הקורס נועד לתת לך כלים פרקטיים ליישום מידי החל מהמפגש הראשון.
ההשתתפות בקורס מותנית בראיון אישי מקדים על מנת להתאים באופן המיטבי את הרכב המשתתפים. 
יוצרת ומנחת הקורס: אילנית צמח
מבנה הקורס:
7 מפגשים פרונטליים: 
– 6 מפגשים יתקיימו בפקולטה לחקלאות ברחובות.

– סיור מקצועי בשני יקבים.

עלות הקורס:  3,500 ש"ח + מע"מ.  
תאריכים:

פתיחת הקורס ב- 30/1/24, וסיומו ב- 12/3/24.  

המפגשים יתקיימו בין ה-30/1/24 ל-12/3/24 בימי שלישי בין השעות 9:30 – 15:30.

מספר מקומות מוגבל. 
מיקום הקורס:

בית ריזפלד, הפקולטה לחקלאות, רחובות.